Hvala Vam što ste ocenili naš tekst

Već ste glasali na ovoj stranici!

Oglas za poziciju - Savetnik za infrastrukturu i zaštitu životne sredine

08.08.2024

Regionalna razvojna agencija „Braničevo-Podunavlje“ doo, Požarevac je privredno društvo neprofitnog karaktera, koje ima za cilj da pomogne celokupni društveno-ekonomski razvoj Braničevsko-Podunavskog regiona. RRA „Braničevo-Podunavlje“ doo, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto na određeno vreme:

Savetnik za infrastrukturu i zaštitu životne sredine

Opis posla:
•    Razvija projektne ideje i priprema projektne prijave iz oblasti infrastrukture i zaštite životne sredine za domaće i strane donatore, u saradnji sa lokalnim samoupravama i partnerima na projektima,
•    Prati napredak u realizaciji projekata i obezbeđuje savetodavnu podršku korisnicima,
•    Prikuplja informacije o raspoloživim fondovima u svojoj oblasti i prosleđuje zainteresovanim stranama,
•    Pruža direktnu obuku i savetodavne usluge klijentima,
•    Rukovodi procesima strateškog i akcionog planiranja iz svojih oblasti,
•    Radi na unapređenju međusektorske i regionalne saradnje u svojim oblastima,

Uslovi za prijavu:
•    Diploma sa završenim master studijama iz oblasti građevine, mašinstva, zaštite životne sredine ili sličnih oblasti,
•    Min. 10 godina iskustva u oblasti pripreme i upravljanja infrastrukturnim i/ili projektima iz oblasti zaštite životne sredine,
•    Iskustvo u koordinaciji razvojnih procesa međuopštinske i regionalne saradnje je prednost, a posebno u pripremi i implementaciji projekata kod međunarodnih donatora,
•    Iskustvo u vođenju procesa strateškog i akcionog planiranja,
•    Iskustvo u realizaciji obuka,
•    Iskustvo u radu sa JLS, relevantnim nacionalnim organima i telima,
•    Dobro poznavanje nacionalne i EU regulative u oblastima javnih nabavki, izgradnje, zaštite životne sredine i srodnim oblastima,
•    Odlično znanje engleskog jezika,
•    Odlične analitičke sposobnosti i veštine prezentacije,
•    Preduzimljivost, komunikativnost i sposobnost rada u timu,
•    Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i upravljanja više projekata istovremeno,
•    Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Svi zainteresovani kandidati mogu svoju biografiju i motivaciono pismo poslati na e-mail:
office@rra-bp.rs, sa naznakom „Prijava za poziciju Savetnik za infrastrukturu i ZŽS“ u nazivu maila.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji prođu selekciju na osnovu biografije. Evaluaciju prijava izvršiće nezavisna komisija, a odluku o izboru donosi Direktor RRA BP.
Rok za konkurisanje: 18.08.2024.
Svi izrazi, pojmovi, pridevi i glagoli u konkursu koji su upotrebljeni u muškom rodu odnose se, bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto.

Da li vam je ovaj tekst bio koristan?

Kliknite na odgovor i pomozite nam da unapredimo naš website.

Aktuelni Konkursi